ПАТ «Хмельницькгаз» показав найсучасніші способи передачі показів лічильника
Компанія створила спеціальний відеоролик, у якому демонструє споживачам газу Хмельницької області ряд найоперативніших та доступних способів передачі щомісячних показань лічильника.ПАТ «Хмельницькгаз» показав найсучасніші способи передачі показів лічильника
Компанія створила спеціальний відеоролик, у якому демонструє споживачам газу Хмельницької області ряд найоперативніших та доступних способів передачі щомісячних показань лічильника.
Зокрема, через Особистий кабінет, Контакт-центр, СМС-повідомленням тощо.
Наприкінці 2015 року в Україні набуло чинності нове газове законодавство, відповідно з яким споживачі газу повинні щомісяця самостійно передавати показання лічильників. У такому випадку обсяг використаного палива за повний календарний місяць газова компанія буде розраховувати на підставі переданих споживачем показань приладу. Якщо ж показання відсутні, нарахування здійснюються розрахунковим шляхом за групами споживання, що прописані в Кодексі газорозподільних мереж.
Нині в області уже майже 89% споживачів забезпечені газовими лічильниками. Тож, для зручності передачі щомісячних показань, компанія створила ряд додаткових сервісів, через які можна передавати дані.
Наприклад,
• через sms-повідомлення на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку споживача, ХХХХХ – показання лічильника 5 цифр. Між особовим рахунком та показанням лічильника необхідно поставити пробіл.
• зателефонувати до Контакт-центру ПАТ «Хмельницькгаз» за номером (0382)742 104
(з 8-00 до 20-00 без перерви на обід та вихідних). Подати показання лічильника можна, не очікуючи на зв\’язок з оператором, а через голосове меню. Для цього необхідно уважно прослухати підказки автовідповідача та діяти за інструкцією.
• передати показання лічильника електронною поштою на адресу [email protected] .
В електронному листі необхідно вказати:
o прізвище, ім’я, по батькові
o адресу
o номер особового рахунку
o показання лічильника
• Через «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Для реєстрації Вам необхідно знати особовий рахунок та точну суму останнього платежу.
Щомісяця сучасними сервісами компанії уже користується щонайменше 50 тисяч споживачів газу Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього