ПАТ «Хмельницькгаз» попереджає та застерігає своїх абонентів
Останнім часом в м.Хмельницькому та області мають місце випадки проникнення сторонніх осіб в помешкання споживачів під виглядом газовиків.ПАТ «Хмельницькгаз» попереджає та застерігає своїх абонентів
Шановні споживачі природного газу!

Останнім часом в м.Хмельницькому та області мають місце випадки проникнення сторонніх осіб в помешкання споживачів під виглядом газовиків. Шахраї можуть аргументувати свій візит проведенням планово-технічного обслуговування (ПТО), зняттям газових лічильників на повірку або зняттям їх показань, тощо. Мета таких лже-газовиків – проникнення у Ваші домоволодіння, що може призвести до непередбачуваних наслідків.

Звертаємось до вас з проханням бути обережними та пильними, обов’язково вимагати у представників газового господарства пред’явити службове посвідчення (посвідчення працівників ПАТ «Хмельницькгаз» нового зразка, пронумеровані, ламіновані, містять логотип компанії та фото працівника). Зразок посвідчення розміщений на офіційному сайті km.104.ua у розділі «Наші контролери», також на сайті систематично розміщуються графіки проведення усіх необхідних робіт працівниками компанії, оголошення, новини та уся необхідна інформація.

В разі виникнення найменшої підозри – негайно телефонуйте у ПАТ «Хмельницькгаз» за номерами Гарячої лінії 0 800 50 43 14 або за телефоном 104 за місцем вашого проживання.

З повагою, адміністрація ПАТ «Хмельницькгаз»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього