ПАТ «Хмельницькгаз» скерує 7,6 мільйонів гривень на забезпечення своїм працівникам пакета соціальних виплатУ ПАТ «Хмельницькгаз» прийняли новий колективний договір, який діятиме протягом 2014-2019 років. На виконання компанією взятих соціальних зобов’язань лише у цьому році буде направлено 7,6 мільйонів гривень .У ПАТ «Хмельницькгаз» прийняли новий колективний договір, який діятиме протягом 2014-2019 років. На виконання компанією взятих соціальних зобов’язань лише у цьому році буде направлено 7,6 мільйонів гривень .

Двостороння угода між адміністрацією та трудовим колективом підприємства вперше розроблялася відкрито , за активної участі працівників компанії, профсоюзних лідерів первинних організацій та представників галузевої профспілки. В умовах економічної нестабільності прийняття цього важливого документа має особливе значення: адже газовики будуть соціально захищені, матимуть впевненість у завтрашньому дні. Прийняття нового колективного договору строком на 5 років свідчить про довготривалу перспективу розвитку компанії , що дало можливість підписати документ на такий тривалий термін та запропонувати усім 2500 працівникам довгострокові соціальні гарантії, налаштувати на стабільну та результативну роботу.

«Переконаний, що пакет соціальних гарантій, закріплених у новому колективному договорі, стане вагомим стимулом для підвищення рівня відповідальності та продуктивності праці газовиків»,- зазначає голова правління ПАТ “Хмельницькгаз» Михайло Юрченко. – Крім основних виплат на оздоровлення та лікування, при виході на заслужений відпочинок, ми запровадили ряд заохочень. Зокрема, до 25% від окладу за високу професійну майстерність, в зв’язку з ювілеєм, але в разі відсутності дисциплінарних стягнень та високих показників у праці».
В умовах щорічного зменшення обсягів споживання природного газу в зв’язку з його високою вартістю, компанія все ж знайшла ресурси та взяла на себе вагомі зобов’язання в питанні забезпечення своїм працівникам пакета соціальних виплат.

Якщо у 2013 році на оздоровлення працівників кошти не виділялись, то цьогоріч ця сума складе 2 мільйони гривень, розмір доплат та надбавок становитиме 1,4 мільйона гривень.

«За рахунок компанії вдвічі буде здешевлено харчування працівників у кафе підприємства, ми матимемо змогу фінансово підтримувати наших пенсіонерів, ветеранів виробництва до професійного свята, Дня Перемоги, Дня людей з обмеженими фізичними можливостями»,- відмічає голова обласної об’єднаної профспілки Анатолій Головатий. – Крім того, всі члени трудового колективу матимуть рівноправний доступ до системи виплат та заохочень, закріплених документом».

Запровадження доплат за розширення зони обслуговування, розрив робочого дня, суміщення професій, стало важливим кроком соціального партнерства та співпраці. В договорі чітко зазначені критерії та розміри всіх видів виплат.

Колективний договір регулює відносини між адміністрацією та працівниками ПАТ «Хмельницькгаз» з виробничих, трудових та соціально- економічних питань. Правові відносини між сторонами врегульовані відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди», Конституції України та рядом інших правових актів.

Довідка
ПАТ «Хмельницькгаз» – одне з найбільших та стратегічно значимих підприємств області, річний обсяг транспортування природного газу яким складає понад 900 млн.м.куб. На обслуговуванні компанії – понад 4,5 тис. юридичних осіб, серед яких найбільші промислові споживачі: ПАТ Славутський завод «Будфарфор», ПАТ Теофіпольський цукровий завод, солодовий завод «Оболонь» та ін. Із 487 тисяч домогосподарств, клієнтами компанії є 384 тисячі сімей Хмельниччини. Загальний рівень газифікації складає 80%, протяжність газових мереж – понад 17 тис.км. ПАТ «Хмельницькгаз» визнано «Кращим роботодавцем області», що надає гарантовані робочі місця 2,5 тисячам працівників, стабільно входить до п’ятірки найбільших та сумлінних платників податків Хмельниччини. До бюджетів усіх рівнів ПАТ «Хмельницькгаз» у 2013 році сплочено 98 млн.грн.

За матеріалами: ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього