Передвиборча кампанія відсунула на другий план проблеми армії та подій на сході України. При цьому всі політичні-сили-учасники передвиборчої гонки розповідають про те, що українську армію потрібно зміцнювати
Патріоти воюють на СходіПатріоти воюють на Сході
Передвиборча кампанія відсунула на другий план проблеми армії та подій на сході України. При цьому всі політичні-сили-учасники передвиборчої гонки розповідають про те, що українську армію потрібно зміцнювати.
За плечима бійців 8 окремого полку спецпризначення не одна бойова операція. Разом із своїми побратимами виконував важливі бойові завдання у Краматорську, Словянську, Луганському аеропорту, інших містах сходу.
За час проведення АТО на сході 47 бійців-десантників отримали бойові нагороди. Один з них удостоївся звання Героя України. На жаль, посмертно. Тому системи захисту, які спецпризначенці отримують від благодійників, можуть врятувати не одне життя.

Спецпризначенці кажуть, що відчувають неабияку підтримку українців. Високий рівень забезпечення засобами захисту, продуктами харчування, необхідною амуніцією став можливий завдяки спільним зусиллям багатьох людей. Сергій Лабазюк народний депутат про потреби армійців знає не із інформаційних повідомлень, адже сам неодноразово бував на лінії вогню.
Громади Чемеровецького, Красилівського районів, міста Хмельницький, підприємець Олег Собуцький – ось далеко не повний перелік тих, кому сьогодні дякують десантники. Усіх їх десантники називають своїми друзями. Кажуть, разом кують велику перемогу над агресором.
У той час, коли одні боронять країну на сході, інші роблять все для їх забезпечення, активізувалися так звані козачки на проплачених акціях. Бійців надзвичайно обурює цей факт. Прикриваючись демократичними гаслами, представники так званих самооборон захоплюють будівлі, вчиняють самосуд, залякують мирних людей. Не на камеру десантники кажуть, що швидко знайшли би управу на таких патріотів. І пропонують приєднатися до них та йти добровольцями на Схід. Захищати країну з автоматами, а не з балончиками з фарбою чи з битами.
Тому запрошують усіх добровольців до своїх лав. Обіцяють підготувати справжніх вояків. Тим більше брати приклад є з кого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього