Патріотичне свято – під акомпанемент патріотичного співу
Йому тільки рік, але за цей період свято Дня захисника України набуло дійсно державного та патріотичного значення для кожного українця.
Патріотичне свято – під акомпанемент патріотичного співу
Йому тільки рік, але за цей період свято Дня захисника України набуло дійсно державного та патріотичного значення для кожного українця.

14-те жовтня для нашого народу має сакральне значення, бо це Покрова Пресвятої Богородиці, день українського козацтва, день створення української повстанської армії та день Захисника України. Три періоди розбудови, та боротьби нашої держави цього дня переплелися в одне ціле. Роками наші предки боролися за свободу. Їх гідно наслідують нинішні мужні захисники нової країни, які відстоюють незалежність та самостійність.

Тільки в єдності сила. Саме таку силу тисячі Хмельничан продемонстрували, згуртувавшись для святкування Дня Захисника України. Українці вже більше року демонструють ті людські якості які можливо охарактеризувати одним словом патріотизм. Організаторами свята виступила політична партія «Поруч» Сергія Лабазюка.

Серед глядачів – кандидати у депутати від політичної партії Поруч. Кожен провів не одну зустріч, знає проблематику округів від яких балотується, а головне має розуміння як з тими негараздами боротися.

Вміємо захищати, вміємо і святкувати. Тисячі хмельничан могли скуштувати справжнього козацького кулішу з ковбасками. Загалом для гостей було приготовлено близько трьох сотень літрів смачної страви. Козаки кажуть, головне вкласти в страву частинку любові тоді страва буде дійсно смачною.
Смакували частуваннями від малого і до великого.

Патріотичне свято – під акомпанемент патріотичного співу. Розмаїття талантів на сцені вражає. На запрошення політичної партії «Поруч» Сергія Лабазюка до хмельницького приїхав Павло Табаков фіналіст та учасник багатьох естрадних проектів.

І додає, таке свято має надихати українців робити подвиги на кшталт тих які творяться на сході нашої держави.

Справжнім шквалом позитивних емоцій кількатисячна Хмельницька публіка підтримала Тараса Петриненка народного артиста України та композитора. Співали з артистом всі. Сам виконавець переконує, ті події які вже більше року точаться в нашій державі обов’язково закінчаться, адже якщо на захисті стоять кращі сини та патріоти, здолати їх ворог не зможе ніколи.

Учасники свята щиро вірять, що вже через рік і в Донецьк та Луганськ доєднається до відзначення Дня Захисника України. На центральних площах цих міст, як і у Хмельницькому лунатимуть українські пісні. А у нашій країні запанує мир.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту