У день концерту, виступ відмінили.
Павло Табаков, переможець п\’ятого сезону телепроекту «Шанс», півфіналіст другого сезону шоу «Україна має талант» та переможець телепроекту \”Голос Країни 2\”, так і не приїхав недільним вечором до Хмельницького.У день концерту, виступ відмінили.
Павло Табаков у Хмельницький не приїде по причині малої кількості проданих квитків
Павло Табаков, переможець п\’ятого сезону телепроекту «Шанс», півфіналіст другого сезону шоу «Україна має талант» та переможець телепроекту \”Голос Країни 2\”, так і не приїхав недільним вечором до Хмельницького.
Виконавець зі своїм альбомом “Мій світ” з 20 жовтня розпочав свій концертний тур містами України. До Хмельницького Табаков побував у Рівному, Луцьку, Тернопілі та Чернівцях, де його концерти пройшли “на ура” і виконавець кілька разів виходив на біс. А от концерт у Хмельницькому відмінили. В обласній Філармонії та на порталі kasa.in.ua, де продавали квитки, зазначили, що їх було продано занадто мало, аби приймати гостя (вартість квитків була від 100-300грн.). Тому, Хмельницький поки єдине місто в якому концерт не відбувся. До прикладу, на концерт Тіни Кароль, який відбудеться 6 грудня, вже продали половину квитків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього