Пайовики "Мрія Агрохолдинг" на Хмельниччині отримують продуктові набори
Продуктові набори в рахунок паю отримали напередодні Великодня понад дві з половиною тисячі селян в Хмельницькій області.Пайовики "Мрія Агрохолдинг" на Хмельниччині отримують продуктові набори
Продуктові набори в рахунок паю отримали напередодні Великодня понад дві з половиною тисячі селян в Хмельницькій області.

До продуктових наборів входить олія, спеції, консерви, макаронні вироби, мука, чай, кава, печиво, солодощі, згущене молоко та інші продукти харчування.
– Оплата орендної плати за землі здійснюється переважно в кінці сезону при зборі урожаю, тому ми запропонували нашим пайовикам отримувати продуктові набори як часткову плату за пай. Таким чином вони можуть отримувати компенсацію за свою землю впродовж року та суттєво заощадити, – адже ціна продуктів, які входять до набору, нижча від тієї, що на ринку, — розповідає керівник департаменту маркетингу і комунікацій компанії \”Мрія Агрохолдинг\” Ігор Бочан. – Ми розуміємо непросту ситуацію в державі. Не всі пайовики готові чекати до жнив, декому потрібна компенсація за землю швидше, тому ми зробили ще один крок на зустріч і такі програми будемо вдосконалювати, розширяти та впроваджувати на всіх територіях присутності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього