Під час акції біля російського "Сбербанку" постраждав хмельницький журналіст
У Хмельницькому обсипали відстріляними гільзами та облили кров’ю російський \”Сбербанк\”.Під час акції біля російського "Сбербанку" постраждав хмельницький журналіст
Активісти «Правого сектора» провели ще одну із безстрокових акцій протесту проти російських установ і організацій, що працюють в Україні. Цього разу під приціл громадських активістів потрапило Хмельницьке відділення «Сбербанку Росії», повідомляє Поділля-центр.

До слова, це вже друга така акція хмельницьких активістів «Правого сектора». Перша відбулась два тижні тому біля відділення ВБТ-банку, що в обласному центрі. За словами Анатолія Медведчука подібні акції відбуваються і у Кам’янці-Подільському.

Дісталося під час акції не лише банківській установі, а й місцевим журналістам, які були на місці події. Зокрема, Володимиру Гординському з медіа-корпорації \”Є\” кров’ю заляпали джинси. Не російські. Турецькі.

Ось що пише Володимир на своїй сторінці у Фейсбуці:

\”Джинси не винні\” – хотів сказати я, коли \”Правий сектор\” обливав кров’ю Сбєрбанк Раші в Хмельницькому. Коли посипали гільзами, я собі стояв тихенько і знімав. Потім, як відчував щось, відійшов трохи. І тут… в хід пішла кров. Та так бризгала, що мені й дісталося. Хотів бува сказати: \”блін, вони не рашистські, а турецькі. А турки наче наші друзі, вони теж з москалями ведуть війну, правда на території Сирії\”. Але було пізно… довелося як у дитинстві бігти додому міняти штани\”

Під час акції біля російського "Сбербанку" постраждав хмельницький журналіст

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього