Під час фестивалю “Республіка 2016” на одній зі стін Кам’янця-Подільського з’явився мурал
Малюнок присвячений дружбі між Україною та Швейцарією.Під час фестивалю “Республіка 2016” на одній зі стін Кам’янця-Подільського з’явився мурал
Малюнок присвячений дружбі між Україною та Швейцарією.
Його концепція передбачає поєднання легенди про заснування Кам’янця братами Коріатовичами та історію про національного героя Швейцарії Вільгельма Телля.
Існує легенда, що за непокору герцогу молодий селянин Телль, відомий як зразковий стрілець, був покараний і змушений стріляти у яблуко, поставлене на голову сина стрільця. Телль успішно впорався із завданням, але потім зізнався, що коли б потрапив у сина, то іншою стрілою вбив би й герцога.
У центрі картини намальований олень, у якого на спині сидить син Вільгельма з тим самим яблуком на голові, а дві стріли, поцілені навхрест у яблуко, символізують дружбу між народами.
Під час фестивалю “Республіка 2016” на одній зі стін Кам’янця-Подільського з’явився мурал
Над малюнком працювали одеська формація М97, а також каліграфіст та дизайнер Катя Яцушек з Луцька.
До слова, саме Посольство Швейцарії, делегація якого відвідала наше місто в рамках фестивалю «Республіка», виступило партнером у створенні в нашому місті муралу, який знаходиться на вулиці Пушкінській, повідомляє сайт Кам’янць-Подільської міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього