Під час «перемир’я» загинув ще один кам’янчанин
В Пісках загинув боєць 5-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Микола Флерко (1978 року народження) з позивним «Танк».Під час «перемир’я» загинув ще один кам’янчанин
В Пісках загинув боєць 5-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Микола Флерко (1978 року народження) з позивним «Танк».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Валерій Чоботар.

«З фронту прийшла сумна звістка… Загинув Друг Танчик, взагалі він був Танк але його так всі любили що називали Танчиком. На жаль про нього не буде гудіти ні ФБ ні ЗМІ, крім сім’ї і побратимів його мабуть ніхто і не знає, він воював у 2 штурмовій роті, хлопець з золотими руками і золотим сердцем, кілька тижнів назад рота Барса вирішила покозачитись, майже всі повистригали чуби, вистригав я і Танчикові чуба. Спи спокійно Козаче!» – написав він.

«Танк» загинув від міни, яка прилетіла від бойовиків, про це зазначив журналіст Андрій Цаплієнко.

Комбат «Чорний» казав: «Якщо «Танчик» не зможе зробити, то ніхто не зможе». А сміливості разом з почуттям гумору у нього вистачало на цілий батальйон. Це фото було зроблене у січні. Комбат «Чорний», «Танчик», я і комроти «Барс». Стоїмо якраз навпроти машини, яку щойно полагодив «Танчик». Вона за спиною у фотографа, її не видно. Понівечений, старенький «шістдесят шостий». Тоді теж десь насипали, але була ще надія, що наші відіб’ють аеропорт», – пише військовий кореспондент.

За словами дружини Миколи Флерка, його тіло доставлять на малу батьківщину у вівторок, поховання героя відбудеться в середу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього