Під час сходження на Говерлу травмувалася 12-річна хмельничанка
Гори Карпати з року в рік манять туристів на відпочинок. Та як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації. Тільки з початку року гірські рятувальники області здійснили 23 виїзди для надання допомоги людям в горах, та врятували більше 20 відпочиваючих.Під час сходження на Говерлу травмувалася 12-річна хмельничанка
Гори Карпати з року в рік манять туристів на відпочинок. Та як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації. Тільки з початку року гірські рятувальники області здійснили 23 виїзди для надання допомоги людям в горах, та врятували більше 20 відпочиваючих.

Так, 21 червня о 13.30 год. до гірських рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час сходження на Говерлу в складі групи туристів травмувалася 12-річна жителька міста Староконстантинів Хмельницької області. Як з’ясувалося, дівчина отримала забійну гематому голови, закритий перелом кісток правого передпліччя та забій спини, через що не могла самостійно пересуватись.

О 13.55 год. до місця події було направлено працівників Верховинського пошуково-рятувального відділення гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області в кількості 7 чол. та 1 од. техн.
О 16.00 год. гірські рятувальники прибули до місця події, надали потерпілій першу медичну допомогу та о 17 15 год. знесли дівчину на ношах до навчально-спортивної бази «Заросляк» Яремчанської міської ради, де передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього