Під час гарячої телефонної лінії з`ясувалось, що турбує хмельничанУ роботі традиційної прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» взяв участь заступник міського голови Іван Прокопець. Впродовж години за знайомим номером: 76-48-88, до посадовця звернулося дев’ятеро хмельничан, які порушили більше десятка питань, що потребують вирішення.Під час гарячої телефонної лінії з`ясувалось, що турбує хмельничанУ роботі традиційної прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» взяв участь заступник міського голови Іван Прокопець. Впродовж години за знайомим номером: 76-48-88, до посадовця звернулося дев’ятеро хмельничан, які порушили більше десятка питань, що потребують вирішення.
Мешканці міста переважно переймалися питаннями покращення своїх житлово-комунальних умов. Так, інвалід другої групи, яка мешкає на проспекті Миру, 73, просила відремонтувати вхідні двері у квартиру. Зарадити проблемі хмельничанки та невідкладно привести до ладу двері в її квартиру Іван Юрійович доручив управлінню житлово-комунального господарства.

Старша будинку з вул. Свободи, №3-а турбувалася про покращення освітлення дворової території та знесення великих аварійних дерев, які створюють незручності мешканцям будинку. Заступник міського голови доручив відповідним службам провести обстеження та зняти проблему. Голова гаражного кооперативу, що на вул. Рибалка, нарікав на будівельну фірму, яка зводить будинок поблизу, мовляв з їхньої вини порушено природний водовідтік і на території гаражного масиву стоїть вода. Іван Юрійович доручив обстежити територію, вивчити питання та надати фахові рекомендації та допомогу у відновлені і розчищенні струмка, що дозволить вирішити питання.

Мешканка з вулиці Вокзальної клопотала про ремонт водопостачального насоса, також прохала розглянути можливість прокласти вулицею маршрут громадського транспорту. Щодо забезпечення Вокзальної транспортним сполученням, заступник міського голови роз’яснив, що порушене питання міська влада намагається вирішити, але погодження для руху громадського транспорту цією вулицею з об’єктивних причин не дає ДАІ. Однак, пообіцяв хмельничанці ще раз пропрацювати це питання з Державною автомобільною інспекцією.alt Ветерана війни з будинку на вул. Завадського, 64/2, який звернувся за сприянням у пришвидшенні пільгового зубопротезування, тому що вже тривалий час чекає своєї черги, заступник міського голови запевнив, що вирішення цього питання візьме на контроль та дасть ветерану письмову відповідь. Кожному з додзвонювачів Іван Прокопець дав детальні роз’яснення, конкретні доручення для розв’язання порушених проблем отримали керівники відповідних виконавчих органів міської ради. Для оперативнішого реагування більшість доручень надавались невідкладно, у телефонному режимі. У спілкуванні з журналістами порушувались питання проведення у місті земельних аукціонів та перспектив розбудови міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього