Під прискіпливим оком рятувальників опинились піротехнічні виробиНапередодні Новорічних свят на прилавках магазинів дуже великий вибір салютів, феєрверків, хлопавок та бенгальських вогнів.

Та, на жаль, люди купуючи піротехнічні вироби часто не замислюються про небезпеку, яку вони несуть. Особливу тривогу викликають вироби, що завозяться нелегальним шляхом, без сертифікатів відповідності та інструкцій щодо використання. Такі вироби продаються на стихійних ринках, з рук або лотків. Під час використання таких виробів можна завдати серйозних травм, отримати опіки, а також призвести до виникнення пожежі, попереджають надзвичайними. Аби не допустити продажу піротехнічних виробів з порушенням вимог чинного законодавства та правил пожежної безпеки, працівники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області спільно із працівниками міліції та представниками засобів масової інформації здійснили рейдові перевірки місць зберігання та можливої реалізації піротехнічних виробів на ринках обласного центру.Під прискіпливим оком рятувальників опинились піротехнічні виробиНапередодні Новорічних свят на прилавках магазинів дуже великий вибір салютів, феєрверків, хлопавок та бенгальських вогнів.

Та, на жаль, люди купуючи піротехнічні вироби часто не замислюються про небезпеку, яку вони несуть. Особливу тривогу викликають вироби, що завозяться нелегальним шляхом, без сертифікатів відповідності та інструкцій щодо використання. Такі вироби продаються на стихійних ринках, з рук або лотків. Під час використання таких виробів можна завдати серйозних травм, отримати опіки, а також призвести до виникнення пожежі, попереджають надзвичайними. Аби не допустити продажу піротехнічних виробів з порушенням вимог чинного законодавства та правил пожежної безпеки, працівники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області спільно із працівниками міліції та представниками засобів масової інформації здійснили рейдові перевірки місць зберігання та можливої реалізації піротехнічних виробів на ринках обласного центру.
Під час ретельних перевірок фактів незаконного продажу піротехнічних виробів не виявлено. Відповідна робота була проведену у Ізяславському, Славутському та Старокостянтинівському районах. Під час рейдових перевірок у м. Старокостянтинові було виявлено місце незаконного продажу піротехнічних виробів. Винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Подібні заходи будуть проводитися і надалі, аби вберегти населення від травмування несертифікованими піротехнічними виробами. Державна служба України з надзвичайних ситуацій радить громадянам уникати небезпечних розваг з піротехнікою та неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки при її застосуванні. При купівлі піротехнічних виробів обов’язково ознайомтесь з інструкцією щодо використання, при цьому зверніть увагу на наявність сертифікату відповідності на даний виріб.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього