У Шепетівському районі працівники прокуратури виявили факт незаконного користування землею, вартість якої становить понад 5 млн. гривень.

Як повідомляє прес-службf прокуратури Хмельницької області, з\’ясувалося, що в січні цього року Грицівське вище професійне училище № 38 та одне із товариств області уклали договір про спільний обробіток землі. Відповідно до умов укладеного правочину, суб\’єкт підприємницької діяльності отримує від навчального закладу земельну ділянку площею понад 150 га для вирощування сільськогосподарської продукції та отримання прибутку. Стало відомо, що зазначений договір укладено з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі.

Крім того, оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки, він не має права розпоряджатися нею, у тому числі, укладати договори щодо зазначеної земельної ділянки та передавати право на її користування третім особам.

Враховуючи усі зазначені обставини, працівники Шепетівської місцевої прокуратури вирішили звернутися до суду. Вони вимагають визнати недійсним договір про спільний обробіток землі, вартість якої перевищує 5 мільйонів гривень, а також звільнення товариством займаної земельної ділянки.

Наразі даний позов перебуває на розгляді в суді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього