Під “шумок” Ядуха з командою службовим транспортом наїздили понад 80 тис. грн.

Протягом січня-березня 2014 року перевезення голови Хмельницької ОДА і його заступників службовим транспортом обійшлося бюджету на суму 81,4 тис. грн.

Під “шумок” Ядуха з командою службовим транспортом наїздили понад 80 тис. грн.Протягом січня-березня 2014 року перевезення голови Хмельницької ОДА і його заступників службовим транспортом обійшлося бюджету на суму 81,4 тис. грн.

Про це повідомив керівник комунального автотранспортного підприємства облради Руслан Дзюба, відповідаючи на інформаційний запит.

Під “шумок” Ядуха з командою службовим транспортом наїздили понад 80 тис. грн.
Під “шумок” Ядуха з командою службовим транспортом наїздили понад 80 тис. грн.

У січні найбільше виїздів керівництво області здійснило по обласному центру – 31 раз. Ще 7 разів владоможці Хмельниччини автівкою з’їздили до Києва; по чотири рази – побували у Шепетівці та Ярмолинцях.

У лютому кількість виїздів службовим транспортом різко зменшилася: 8 разів Ядуха і його заступники наїздили по Хмельницькому, двічі – у Шепетівку і Кам’янець-Подільський.

У березні високопосадовці ОДА 6 разів від’їздили по Хмельницькому і по одному разу на Сатанів, Полонне, Волочиськ, Славуту і Дунаївці.

Нагадаємо, що у перші місяці 2014 року в Україні, у тому числі Хмельницькій області, відбувалися масові протестні акції.

Довідка НГП. Комунальне автотранспортне підприємство облради обслуговує службовими автомобілями керівництво облдержадміністрації та облради.

На 2014 рік Хмельницька ОДА замовила перевезень пасажирів наземним транспортом поза розкладом на суму 160 тис. грн.

Залишити відповідь