Терористи збили вертоліт із трьома членами екіпажу та шістьма військовими.
Під Слов'янськом загинув вертолітник із Шепетівського районуТерористи збили вертоліт із трьома членами екіпажу та шістьма військовими.
У вівторок, 24 червня, під Слов\’янськом біля гори Карачун терористи збили український військовий вертоліт “Мі-8” із дев\’ятьма військовими.
Під Слов'янськом загинув вертолітник із Шепетівського району

“Близько 17 години в районі гори Карачун поблизу Слов\’янська пуском ракети з ПЗРК був збитий вертоліт сил АТО “МІ-8”, який повертався з українського блокпоста після виконання завдання з доставки вантажів. Бойовики, випустивши ракету, зникли в найближчому селі Билбасівка”, – повідомив речник прес-центру АТО Владислав Селезньов.

На борту вертольота був 33-річний Руслан Мазунов, який народився у селі Михайлючка Шепетівського району, а служив у Бродах Львівської області.

“Руслана мобілізували з резерву, раніше він у нас в частині служив, але вийшов на пенсію, – розповіла знайома загиблого Галина, передає “Комсомольська правда”. – Йому тільки 33 роки було. Він борттехніком був у тому вертольоті. Сам з Хмельницької області, одружений, син у нього залишився.”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього