Під Слов\’янськом загинув вертолітник із Шепетівського району

Терористи збили вертоліт із трьома членами екіпажу та шістьма військовими.
Під Слов'янськом загинув вертолітник із Шепетівського районуТерористи збили вертоліт із трьома членами екіпажу та шістьма військовими.
У вівторок, 24 червня, під Слов\’янськом біля гори Карачун терористи збили український військовий вертоліт “Мі-8” із дев\’ятьма військовими.
Під Слов'янськом загинув вертолітник із Шепетівського району

“Близько 17 години в районі гори Карачун поблизу Слов\’янська пуском ракети з ПЗРК був збитий вертоліт сил АТО “МІ-8”, який повертався з українського блокпоста після виконання завдання з доставки вантажів. Бойовики, випустивши ракету, зникли в найближчому селі Билбасівка”, – повідомив речник прес-центру АТО Владислав Селезньов.

На борту вертольота був 33-річний Руслан Мазунов, який народився у селі Михайлючка Шепетівського району, а служив у Бродах Львівської області.

“Руслана мобілізували з резерву, раніше він у нас в частині служив, але вийшов на пенсію, – розповіла знайома загиблого Галина, передає “Комсомольська правда”. – Йому тільки 33 роки було. Він борттехніком був у тому вертольоті. Сам з Хмельницької області, одружений, син у нього залишився.”

Залишити відповідь