Під стінами хмельницької музичної школи хочуть "прописати" паркінг
Влада хвилю емоцій стишує – мовляв, все у порядку.Під стінами хмельницької музичної школи хочуть "прописати" паркінг
Центральна вулиця Проскурівська – найісторичніша у не такому вже й історичному Хмельницькому. Окрім кафе та магазинів, тут примостилася і музична школа №1. Жили тут тихо, співали гарно, аж поки не запустили до свого чорного входу забудовника. Той пообіцяв приміщенню, де капремонту не було 40 років, реконструкцію та взаємовигідну співпрацю.

Громада подалася по документи, а там – одна на одній прогалини. Так, містобудівний розрахунок та висновок комісії облради по архітектурній та культурній спадщині не знайшли. Почали бунтуватись, але влада хвилю емоцій стишує – мовляв, все у порядку.

За ДБН парковка має бути щонайменше за 15 метрів від межі школи, а музична під таку кваліфікацію таки потрапляє. Відстань від стіни тут щонайбільше 6,5 м, тому порушення очевидне. Люди хочуть чесності та відвертості, не зважаючи на усі блага, які їм малюють.

Забудовник пообіцяв також зробити термоізоляцію, відновити фасад та замінити старі вікна. Як підрахував, на все про все «викине» щонайменше мільйон гривень. До того, як зазначає, що не використовувалось, те й не було потрібним.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього