Під стінами Хмельницької обласної ради знову протестували
Перед початком сесії кілька сотень людей з усієї області зібралися, аби заявити про незадоволення підвищенням тарифів на комунальні послуги.Під стінами Хмельницької обласної ради знову протестували
Перед початком сесії кілька сотень людей з усієї області зібралися, аби заявити про незадоволення підвищенням тарифів на комунальні послуги.

«Від наших обласних обранців ми будемо вимагати, щоб вони прийняли рішення щодо необґрунтованості підвищення тарифів і відправили це рішення до Кабміну. Щоб там зробили з цього висновок», – каже кам’янчанин Станіслав Оржеховський.

Разом із простим людом – і військові. Сергій Батовський – десантник. Уже рік служить у лавах Збройних Сил України. Розповідає, допоки воював, у його квартирі просто відрізали газ. Тому обурений військовий готовий до радикальних дій: «Казали заплатити за газ. Коли ж дізналися, що я в АТО і не можу платити, то пішли іншим шляхом. Просто відрізали мене від газопостачання. То це нормально? Змету! Підніму всіх своїх хлопців і змету ту владу. Дорогий Петро Порошенко, знай, що нам це набридне».

Під Будинком Рад цього дня також вимагали спростити умови отримання статусу учасника АТО для добровольчих батальйонів, адже вони найпершими пішли боронити Україну від агресора. До того ж, добровольці прийшли підтримати побратимів з інших країн, які поповнили лави українських військових.

«У моєму батальйоні є грузини, і навіть один росіянин. І він воює за нас. Яка різниця, звідки ти? Я хочу, щоб усіх цих хлопців люди поважали, а не думали, що це за одні», – пояснює грузин за національність, боєць з позивним «Гіві».

До мітингарів приєднався і колектив газети «Подільські вісті». Вони просили обласних обранців не гальмувати процес роздержавлення видання.

Перший заступник редактора газети «Подільські вісті» Петро Воробей відзначив: «Більшість районних газет вже отримали згоду на роздержавлення. А ні обласна адміністрація, що є порушенням закону, ні рада не дали згоди на наше реформування».

Із представників депутатського корпусу до людей вийшли лише «свободівці». Власне, під їхніми прапорами і проходив мітинг. Тож, представникам мітингарів довелося самим іти до влади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього