Підготовка до відзначення 70-ї річниці визволення Хмельницького від фашистських загарбників іде повним ходомПід головуванням заступника міського голови Григорія Давиденка відбулася нарада з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 -1945 років. Робоча група створена відповідно до розпорядження міського голови Сергія Мельника.Під головуванням заступника міського голови Григорія Давиденка відбулася нарада з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 -1945 років. Робоча група створена відповідно до розпорядження міського голови Сергія Мельника. Під час роботи Григорій Михайлович та присутні керівники відділів та управлінь Хмельницької міської ради детально проаналізували план заходів, приурочених до відзначення знаменних дат та зупинилися на окремих моментах підготовчого процесу. Особливу увагу зосередили на відзначенні 70-ї річниці визволення міста Хмельницького від фашистських загарбників, яку хмельничани відзначатимуть 25 березня поточного року.

\”Цьогоріч ми відзначаємо знаменну дату і повинні докласти максимальних зусиль, щоб не обділити увагою та вдячністю усіх ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни. Ми повинні дійти до кожного, дізнатися про проблеми та труднощі і вирішити їх\”, – наголосив Григорій Давиденко.

В ході засідання робочої групи було вирішено забезпечити упорядкування військових поховань, ремонт та реставрацію меморіалів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років; організувати в навчальних закладах тематичні виставки, бесіди, уроки пам’яті; у госпіталі ветеранів Великої Вітчизняної війни, Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування провести тематичні культурно-мистецькі заходи; активізувати пошуково-дослідницьку роботу учнівських лекторських груп, учнів-учасників МАН України щодо вивчення теми \”Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років\”; провести загальноміські мітинги, покладання вінків і квітів на Військовому кладовищі, біля Вічного вогню, на Меморіалі Слави та до окремих могил загиблих співвітчизників в роки Великої Вітчизняної війни тощо.

Також члени робочої групи обговорили підготовку та проведення Всеукраїнської естафети пам’яті \”Слава визволителям України\”. В рамках естафети відбудеться передача капсули із землею з місць бойових дій, виготовлення трьох альбомів із пам’ятними фотографіями та історичними довідками про звільнення територій від фашистських загарбників, вимпелів, копій прапорів Перемоги тощо.

За матеріалами: офіційного сайту виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього