Підготовка працівників ДАІ Хмельниччини
За умови сьогодення та того, що у цей час на сході нашої країни в триває антитерористична операція, було прийняте рішення щодо проведення навчально-практичних занять з працівника ДАІ із залученням досвідчених інструкторів.Підготовка працівників ДАІ Хмельниччини
За умови сьогодення та того, що у цей час на сході нашої країни в триває антитерористична операція, було прийняте рішення щодо проведення навчально-практичних занять з працівника ДАІ із залученням досвідчених інструкторів, які наглядно показали, як слід перевіряти транспортні засоби на предмет перевезення заборонених предметів, а також нові методики перевірки та затримання злочинців.
\”Особливу увагу інструктори приділили заняттю з тактики дій в екстремальних ситуаціях та надання першої до медичної допомоги.
Державтоінспектори на практиці відпрацьовували алгоритми дій у разі викриття мінної засідки, при перевірці транспортних засобів, під час несення служби на блокпостах тощо. А головне — навчалися діяти так, щоб вберегти власне життя та життя бойових товаришів у разі виникнення реальної небезпеки.
Державтоінспекція Хмельниччини на варті вашої безпеки.\” – повідомляє Дмитро Кийов, начальник УДАІ на Хмельниччини, у своєму фейсбуці.
Підготовка працівників ДАІ Хмельниччини
Підготовка працівників ДАІ Хмельниччини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього