Підкилимні переговори про кандидатуру очільника виконавчої гілки влади області  зайшли у глухий кут
Доки «хасидське лобі» намагається втримати у кріслі губернатора Хмельниччини Олександра Симчишина (нехай і з позначкою в.о.), підкилимні бої за крісло голови виконавчої гілки влади області стають все запеклішими.Підкилимні переговори про кандидатуру очільника виконавчої гілки влади області  зайшли у глухий кут
Доки «хасидське лобі» намагається втримати у кріслі губернатора Хмельниччини Олександра Симчишина (нехай і з позначкою в.о.), підкилимні бої за крісло голови виконавчої гілки влади області стають все запеклішими. Подейкують, що на арені знову може з’явитися Іван Гавчук, котрий уже сидів у цьому владному кріслі. Люди із його оточення підтверджують, що і розмова з паном Гавчуком у кулуарах столичної влади також уже відбулася не одна. Та поки що покинути свій добре налагоджений за останні роки бізнес та повернутися розгрібати «авгієві конюшні» в облдержадміністрацію Іван Гавчук не погоджується. Разом з тим, ім’я іншого столичного бізнесмена Віктора Назара, безпосередньо пов\’язаного із колишнім головним МНСником Віктором Шандорою, знову замаячило серед ймовірних претендентів на губернаторський кабінет.
Робиться це зумисно, аби просто «засвітити» перспективного політика, а чи лише для того, щоб відволікти увагу від справжніх торгів за керівництво виконавчою гілкою влади області сказати важко. Однак очевидно, що жодна реальна політ сила наразі не готова відмовлятися від боротьби за губернаторську булаву на Хмельниччині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього