Підпис прокурора Хмельницької області колеги визнали не правочинним
Консультативна рада при обласній прокуратурі заявила, що підпис Олега Синишина за звільнення Сакварелідзе не входить ні в які правові рамки.Підпис прокурора Хмельницької області колеги визнали не правочинним
Консультативна рада при обласній прокуратурі заявила, що підпис Олега Синишина за звільнення Сакварелідзе не входить ні в які правові рамки. Сьогодні, 12 квітня, на черговому засіданні ради активісти обговорювали нещодавні «гарячі» події під стінами відомства, розповів голова ради Володимир Гаврилюк.
«Ми обговорили питання щодо акції протесту, коли вийшли молоді люди під прокуратуру області і висловлювали свою позицію в тій частині, що прокурор Хмельницької області Олег Синишин вчинив підпис щодо звільнення заступника Генерального прокурора Давида Сакварелідзе».
Та, окрім розмов, ще й дали «оцінку» діям прокурора Хмельниччини. До речі, «незадовільну».
«Ми визнаємо підпис прокурора області як не правочинний. Він не відповідає Закону України «Про прокуратуру». Це перше питання. І друге питання – ми звертаємося до новопризначеного прокурора України, щоб він оцінив правові дії прокурора області і дав свою позицію», – заявив Володимир Гаврилюк.
Щоправда, перш ніж дійти єдиної думки, громадські активісти добряче посперечалися. Частина з них пропонувала заслухати Олега Синишина. Інша – була проти.
«Коли прокурор підтримав звільнення Сакварелідзе, громадську думку проігнорував. То чого ми маємо його питати», – пояснили активісти. До речі, самого прокурора області на засіданні ради не було.
«Він зараз перебуває на лікарняному», – повідомили у відомстві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього