Підприємці Хмельниччини спрямували до державного бюджету більше 1 мільярду гривень
Протягом січня-листопада нинішнього року бізнес-спільнота Поділля сплатила до загального фонду державного бюджету 1 мільярд 29 мільйонів гривень.Підприємці Хмельниччини спрямували до державного бюджету більше 1 мільярду гривень
Протягом січня-листопада нинішнього року бізнес-спільнота Поділля сплатила до загального фонду державного бюджету 1 мільярд 29 мільйонів гривень.
Зокрема, платники спрямували до державного бюджету 518 мільйонів гривень податку на додану вартість, 283 мільйони гривень – податку на прибуток та 42 мільйони гривень акцизного податку. З-поміж бюджетоформуючих платників податків лідирують підприємства переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі та ремонту автотранспорту, постачання електроенергії і газу.
Бюджетні надходження зросли на 92 мільйони гривень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
\”Дуже показово, що на теренах Хмельниччини суб‘єкти господарювання сфери промислового виробництва, агропромислового комплексу та інші демонструють сучасний рівень розвитку, забезпечення країни необхідною продукцією та системної сплати податків\”, – зазначив керівник Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього