Підприємці Хмельниччини сумлінно звітують он-лайнПро це повідомив платників податків Хмельниччини на зустрічі з бізнесом, що відбулась в рамках засідання зборів громадської організації «Асоціація Хмельницьких ринків», начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій управління податкового і митного аудиту регіонального представництва Міндоходів Олександр Степанович.Підприємці Хмельниччини сумлінно звітують он-лайнПро це повідомив платників податків Хмельниччини на зустрічі з бізнесом, що відбулась в рамках засідання зборів громадської організації «Асоціація Хмельницьких ринків», начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій управління податкового і митного аудиту регіонального представництва Міндоходів Олександр Степанович.

«83 відсотки власників реєстраторів розрахункових операцій Хмельниччини вже модернізувала власний парк облікової техніки. Відтак 4832 із 5816 апаратів на теренах області вже персоніфіковані та звітують у режимі «он-лайн». Такі результати свідчать, що підприємницька громада регіону сумлінно ставиться до необхідності виконання вимог Закону. Адже майже всі представники бізнес-спільноти краю за виключенням декількох загальноукраїнських мереж вже перейшли на електронне звітування. Втім вони просто переходять на роботу за новими правилами поетапно, тому до завершення року свою тисячу РРО переведуть на цифрову контрольну стрічку», – повідомив Олександр Степанович.

У свою чергу член громадської ради при Міндоходів краю, виконавчий директор «Асоціації Хмельницьких ринків» Олександр Сніховський представив підприємницькому загалу та представникам влади регіону напрацювання по вдосконаленню чинного правового поля із застосування РРО. Ці ініціативи одними з розробників, яких є і громадські активісти Поділля, зокрема, «Асоціація хмельницьких ринків», віднайшли своє відображення у двох законопроектах під реєстраційними номерами 3466 від 22.10.2013 та 3466-1 від 04.11.2013. За ними пропонується внести зміни до Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», аби надати державні гарантії власникам касових апаратів у їх стосунках з державою та виробниками облікової техніки.

За словами Олександра Сніховського запропоновані новації введуть фінансову відповідальність виробників і постачальників реєстраторів розрахункових операцій, а також сервісних центрів з їх обслуговування за продаж неякісного касового обладнання або ж невиконання умов договорів між реалізаторами та покупцями РРО. Крім того за змінами до законодавства розроблено механізм компенсації витрат на оновлення облікового парку за рахунок податкових зобов’язань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього