Підприємці Поділля сплатили до державного бюджету 39 мільйонів гривень
Підприємці з початку року сплатили до державного бюджету 39 мільйонів гривень акцизного податкуПідприємці Поділля сплатили до державного бюджету 39 мільйонів гривень
Це на 11,4 мільйона гривень більше надходжень за 8 місяців минулого року, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Надходження збільшились за рахунок збільшення виробництва слабоалкогольних напоїв основним бюджетоформуючим платником області – ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське». Даним підприємством з початку року забезпечено акцизного податку в сумі 27,4 мільйона гривень, що на 9,1 мільйона гривень більше надходжень відповідного періоду минулого року.
Підприємства виробники пива в січні-серпні 2015 року наповнили державний бюджет акцизним податком на 11,2 мільйона гривень, а це на 2 мільйона більше надходжень минулого року.
Від оптових постачальників електроенегрії з початку року надійшло 238 тисяч гривень, з них 36 тисяч гривень надійшло в січні від збору у виглядi цiльової надбавки до дiючого тарифу на електричну та теплову енергiю, крiм електроенергії.

Крім того, у січні-серпні поточного року до державного бюджету надійшло акцизного податку в сумі 90 тисяч гривень від першої реєстрації транспортних засобів (крім мотоциклів та велосипедів).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього