Подружжя займалося продажем засобів захисту та добрив для рослин. Підприємці спокусилися на низькі ціни та перерахували гроші на картковий рахунок шахраїв.

Підприємці з Кам’янця перерахували шахраям 40 тисяч гривеньПодружжя займалося продажем засобів захисту та добрив для рослин. Підприємці спокусилися на низькі ціни та перерахували гроші на картковий рахунок шахраїв.

В перші дні червня до чоловіка зателефонував незнайомець, який представився торговим агентом. Він одразу завів бесіду про найнижчі ціни і можливість замовити товари через Інтернет. Невідомий запевнив, що необхідний асортимент товарів є на сайті.
– Підприємці спокусились і того ж дня переглянули прайси та вирішили купити понад 30 найменувань товарів по оптовій ціні. Зі знижкою вийшло 40 тисяч гривень, – каже речник Кам’янець-Подільського міського відділу міліції Наталія Ксапчук. – Замовлення оформили та одразу перерахували гроші на банківський рахунок.
Пройшов день, тиждень, місяць, а товару немає. Зрозумівши, що їх ошукали кам’янчани звернулись до міліції.
Наразі за фактом шахрайських дій відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті190 Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього