Підприємці з Кам’янця-Подільського передали військовим шість автомобілів
Спеціально обладнані транспортні засоби отримали ті підрозділи Збройних Сил України та Міністерства Внутрішніх Справ, в яких несуть службу кам’янчани.Підприємці з Кам’янця-Подільського передали військовим шість автомобілів
Спеціально обладнані транспортні засоби отримали ті підрозділи Збройних Сил України та Міністерства Внутрішніх Справ, в яких несуть службу кам’янчани.

У Кам’янці-Подільському місцеві підприємці Віктор Буяновський та Максим Ямковий вирішили об’єднати зусилля та допомогти силам АТО. Вони передали 6 спеціально обладнаних автомобілів тим підрозділам, в яких несуть службу кам’янчани.

Ключі від двох позашляховиків отримали спецпризначенці, вантажівка поїхала до 8 окремого полку, ще один позашляховик — до хлопців із ДУК «Правий сектор».
Два автомобілі підприємці передали правоохоронцям: «УАЗ» — роті міліції особливого призначення «Богдан», а позашляховик — спецпідрозділу МВС «Торнадо».
Начальник Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Віталій Козярук подякував волонтерам за таку вагому допомогу і наголосив на тому, що, тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо здолати агресора.

Окрема подяка була висловлена керівнику СТО Юрію Процику, під керівництвом якого усі автомобілі були спеціально переобладнані для потреб військового часу.

Підприємці з Кам’янця-Подільського передали військовим шість автомобілівПідприємці з Кам’янця-Подільського передали військовим шість автомобілів

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього