Підприємець із Старої Синяви заплатить штраф за продаж сигарет без ліцензії Підприємця, який розповсюджував цигарки без ліцензії на право торгівлі тютюновими виробами, притягли до адміністративної відповідальності.
Підприємця, який розповсюджував цигарки без ліцензії на право торгівлі тютюновими виробами, притягли до адміністративної відповідальності.

Під час проведення однієї з операцій щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу тютюнових виробів на території Старосинявського району працівниками державної служби по боротьбі з економічними злочинами районного відділу міліції знайшли тютюнові вироби без марок акцизного збору та без ліцензії.

– За вказане правопорушення на підприємця склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке тягне за собою накладення штрафу від 850 до 3400 гривень з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі, – каже начальник Старосинявського райвідділу міліції Анатолій Чубенко.

Після розгляду вказаної справи Старосинявським районним судом підприємця визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення. Чоловік має сплатити штраф в сумі 850 гривень. Усі тютюнові 250 пачок цигарок у нього конфіскували. Працівники міліції і співробітники Державної виконавчої служби спалили цигарки.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього