Підприємство діяло без дозволів та з нелегальними працівниками
У Старосинявському районі викрито незаконну діяльність приватного підприємства, пов’язану із виробництвом цегли. Про це повідомив прокурор району Мирослав Попадюк.Підприємство діяло без дозволів та з нелегальними працівниками
У Старосинявському районі викрито незаконну діяльність приватного підприємства, пов’язану із виробництвом цегли. Про це повідомив прокурор району Мирослав Попадюк.
Встановлено, що підприємство працювало за відсутності відповідних дозволів на спецводокористування та користування надрами. Крім того, без оформлення трудових відносин та сплати внесків до фондів соцстраху, використовувало працю 11 дорослих і 2 дітей. При цьому підприємство виплачувало їм зарплату «у конвертах».
За вказаними фактами грубого порушення законодавства про працю, в тому числі щодо неповнолітніх, а також порушення правил використання надр, прокуратурою району в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальні провадження за статтями 172 та 240 КК України. Слідство здійснює Старосинявський РВ УМВСУ в області.
Наразі встановлюється розмір шкоди, завданої довкіллю внаслідок протиправної діяльності.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення