Суд дозволив ПМП \”Купава\” відновити перевезення

Підприємство «Купава» виграло судовий позов проти Державної інспекції УкраїниПідприємство «Купава» виграло судовий позов проти Державної інспекції України

Мале підприємство «Купава» виграло судовий позов проти Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті про анулювання ліцензії. Нагадаємо, причиною втрати ліцензії підприємства, стала перевірка, після ДТП у мікрорайоні Лезнево. Тоді загинуло 2 людини, кілька десятків отримали травми різного ступеню важкості.
Люди досі борються з наслідками тієї аварії, 11 червня, тоді загинуло 2 людини, десятки й досі відновлюють здоров`я. Нагадаємо, страшне ДТП стало причиною позачергової перевірки підприємства, у ході якої Укртрансінспекція знайшла масу порушень. 4 з них стали підставою для анулювання ліцензії. Та перевізника таке рішення не влаштувало, тож вирішив звернутись до суду. Сім`ї постраждалих наголошують: про поновлення ліцензії не може бути й мови:
Нарікають, на лікування близьких вже витратили десятки тисяч гривень, про допомогу від перевізника навіть згадувати не бажають.
Сам перевізник має власну думку щодо стану сумнозвісного автобуса.
Очікуючи вердикту Феміди, постраждалі нарешті отримали змогу поспілкуватись з паном Стецюком.
Петра Стецюка рішення суду цілком задовольняє:
Тепер сім’ї постраждалих в очікуванні суду між ними та тою ж таки Купавою. Там мають таки назвати винного у ДТП. Тим часом у пошуках справедливості звернулись до Президента України.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту