Підсумки конкурсу "Кращий за професією"
У 2014 році кращими за професіями відповідно до рішення виконавчого комітету визнано таких працівників підприємств, установ та організацій міста Хмельницького.Підсумки конкурсу "Кращий за професією"
У 2014 році кращими за професіями відповідно до рішення виконавчого комітету визнано таких працівників підприємств, установ та організацій міста Хмельницького:
– старшого лейтенанта міліції Дмитра Коломійця – старшого дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області в номінації \”Кращий дільничний інспектор\”;
– старшого прапорщика служби цивільного захисту Володимира Гаврищука – командира відділення – водія 1 державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в номінації \”Кращий працівник пожежної охорони міста\”;
– Юрія Медведчука – директора приватної фірми \”Діта\” в номінації \”Кращий будівельник\”;
– Тараса Козюка – архітектора товариства з обмеженою відповідальністю \”Хмельницькархпроект\”, члена Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України в номінації \”Кращий архітектор\”;
– Людмилу Мороз – оператора котельні 6 розряду комунального підприємства \”Південно-Західні тепломережі\” в номінації \”Кращий машиніст котельні\”;
– Наталію Федючок – озеленювача комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради в номінації \”Кращий озеленювач\”;
– Андрія Криворучка – дорожнього робітника комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради в номінації \”Кращий дорожній працівник\”;
– Петра Заводяного – водія автомобіля-сміттєвоза Хмельницького комунального підприємства \”Спецкомунтранс\” в номінації \”Кращий працівник із санітарної очистки\”;
– Василя Стасюка – двірника Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1 в номінації \”Кращий двірник\”;
– Дмитра Грабара – слюсаря-сантехніка IV розряду житлово-експлуатаційної контори №5 міста Хмельницького в номінації \”Кращий слюсар житлово-експлуатаційної контори\”;
– Сергія Мирончука – електромонтера з експлуатації розподільчих мереж Хмельницького міського району електричних мереж публічного акціонерного товариства \”Хмельницькобленерго\” в номінації \”Кращий електрослюсар\”;
– Миколу Сенчука – слюсаря аварійно-відновлювальних робіт служби водопровідних мереж міського комунального підприємства \”Хмельницькводоканал\” в номінації \”Кращий слюсар водопровідно-каналізаційного господарства\”;
– Олега Сову – слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів служби підземних газопроводів публічного акціонерного товариства \”Хмельницькгаз\” в номінації \”Кращий газослюсар\”;
– Романа Сімогука – інженера лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв дільниці технічної експлуатації лінійних споруд міського телефонного зв’язку №2 цеху технічної експлуатації лінійних споруд та розвитку Центру телекомунікаційних послуг Хмельницької філії публічного акціонерного товариства \”Укртелеком\” в номінації \”Кращий зв’язківець\”;
– Миколу Тарадая – Заслуженого тренера України, тренера-викладача з вільної боротьби Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді в номінації \”Кращий тренер\”;
– Наталю Зайцеву – директора товариства з обмеженою відповідальністю \”СтильАрт.УА\” в номінації \”Кращий підприємець\”;
– Вікторію Сас – продавця непродовольчих товарів секції \”Посуд\” відділу \”Деко\” гіпермаркету \”Епіцентр К\” м. Хмельницький товариства з обмеженою відповідальністю \”Епіцентр К\” в номінації \”Кращий продавець\”;
– Олексія Кривдика – директора товариства з додатковою відповідальністю \”Хмельницький завод будівельних матеріалів\” в номінації \”Кращий промисловець\”;
– Тетяну Гуменюк – пекаря товариства з обмеженою відповідальністю \”СТІОМІ-Холдінг\” в номінації \”Кращий хлібопекар\”;
– Оксану Саранчук – шеф-кухаря комплексу громадського харчування \”Веселка\” товариства з обмеженою відповідальністю \”Торгівельно-сервісний центр \”Кооператор\” в номінації \”Кращий кухар\”;
– Людмилу Добрянську – дільничного лікаря-терапевта Хмельницької міської поліклініки №1 в номінації \”Кращий дільничний лікар\”;
– Надію Пустову – завідуючу відділом з культмасової роботи Хмельницького міського будинку культури в номінації \”Кращий працівник культури\”;
– Андрія Онуфрійчука – директора Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 в номінації \”Кращий вчитель\”;
– Валентину Селютіну – вихователя-методиста Хмельницького дошкільного навчального закладу №26 \”Кульбабка\” в номінації \”Кращий вихователь дошкільного виховного закладу\”;
– Юрія Сороку – водія пасажирського тролейбуса Хмельницького комунального підприємства \”Електротранс\” в номінації \”Кращий водій громадського транспорту\”;
– Тетяну Сову – інструктора з трудової адаптації Центру реабілітації та тимчасового перебування інвалідів з розумовою відсталістю \”Родинний затишок\” в номінації \”Кращий працівник соціальної сфери\”.
Відзначення кращих за професією є традиційним і щорічно на День міста Хмельницького лауреати премії приймають вітання та отримують подарунки від міської влади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього