Підсумки роботи промисловості Хмельниччини за перше півріччя 2015 року
За підсумками січня–червня 2015 індекс промислової продукції в області у порівнянні з відповідним періодом минулого року становив 104,2% – за цим показником серед регіонів держави Хмельниччина посіла 6 місце.Підсумки роботи промисловості Хмельниччини за перше півріччя 2015 року
За підсумками січня–червня 2015 індекс промислової продукції в області у порівнянні з відповідним періодом минулого року становив 104,2% – за цим показником серед регіонів держави Хмельниччина посіла 6 місце. Такі данні наводять в Головному управлінні статистики Хмельницької області.
У добувній промисловості та розробленні кар’єрів проти минулого року випуск продукції збільшився на 2,9%.
За пів року зменшилось виробництво продукції на текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, металургійному виробництві, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів. Проте збільшився випуск продукції з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (в 1,9 раза).
Також на Хмельниччині збільшилося постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 20,8% в порівнянні з минулим роком.
Найбільше реалізовують промислову продукцію підприємства Хмельницького (30,8%), Нетішина(24,0%) та Кам\’янець-Подільського району(9,0%).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього