Підтримка бойового духу бійців АТО з Хмельниччини
Артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» здійснили чергову поїздку в зону АТО з серією благодійних концертів для військовослужбовців, що перебувають у місцях дислокації і на бойових позиціях сектору А.Підтримка бойового духу бійців АТО з Хмельниччини
Артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» здійснили чергову поїздку в зону АТО з серією благодійних концертів для військовослужбовців, що перебувають у місцях дислокації і на бойових позиціях сектору А.
Вже не вперше поїздка в АТО відбулася за сприянням Михайла Загороднього, голови Хмельницької ОДА, члена партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка”.
Найперше привезли вітання бійцям восьмого полку спецпризначення, адже приїхали в розташування їхньої частини саме у день Повітряно-Десантних військ. Упродовж двох наступних днів «сотня» завітала до піхотинців і артилеристів. Окрім яскравої концертної програми, листів і малюнків від дітей, артисти привезли маскувальні сітки, камуфляжні костюми, одноразовий посуд, воду, продукти харчування.
Підтримка бойового духу бійців АТО з Хмельниччини
Командири частин і бійці вдячні за підтримку морального духу. За словами військових, після концертів «сотні» вони сповнюються енергією та силою для того, щоб і надалі надійно забезпечувати оборону українських територій.
«Допомога бійцям – моральна і матеріальна – надаватиметься і надалі, оскільки лише спільними зусиллями зможемо повернути мир в країну і відновити її після війни», – коментує Олександр Попов, прес-секретар Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Підтримка бойового духу бійців АТО з Хмельниччини Підтримка бойового духу бійців АТО з Хмельниччини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього