Пенсіонер приніс гранату під Хмельницьке управління МВС
Знайшовши вибухонебезпечний предмет на пляжі, колишній військовий вирішив здати його у міліцію, але при цьому порушив усі інструкції із заходів безпеки.Пенсіонер приніс гранату під Хмельницьке управління МВС
Знайшовши вибухонебезпечний предмет на пляжі, колишній військовий вирішив здати його у міліцію, але при цьому порушив усі інструкції із заходів безпеки.
Шукаючи місце для відпочинку поблизу річки, чоловік побачив у траві підозрілий предмет, схожий на гранату. Оскільки пенсіонер у минулому — військовий, він вирішив діяти на власний розсуд: загорнув гранату у ганчір’я і приніс під обласне управління внутрішніх справ, розташоване неподалік. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Чергові на прохідній не пропустили відвідувача з вибухонебезпечним предметом всередину. Вони діяли згідно інструкції: повідомили керівництво, викликали слідчо-оперативну групу та вибухотехніків. За лічені хвилини перекрили рух транспорту по прилеглій вулиці, обмежили доступ до гранати.
Пенсіонер приніс гранату під Хмельницьке управління МВС
Міліціонер-водій чергової частини Дмитро Бірюков, який нещодавно повернувся з АТО і має досвід поводження з вибухонебезпечними предметами, помістив гранату в захисний контейнер, де вона перебувала до приїзду вибухотехніків.

Експерти кажуть, що швидше за все це учбова граната Ф-1. Її вилучили і направили на експертизу.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням у разі виявлення підозрілих предметів одразу ж телефонувати на лінію «102» і в жодному разі не торкатися їх руками, тим більше переміщувати. По можливості — обмежити доступ до них сторонніх людей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього