В зв’язку з Врадіївськими подіями, які мали великий резонанс у суспільстві, за дорученням Президента України та Міністра внутрішніх справ у лінійному відділі міліції на станції Хмельницький та підпорядкованих підрозділах Кам’янця-Подільського та Шепетівки відбулась позачергова переатестація особового складу.В зв’язку з Врадіївськими подіями, які мали великий резонанс у суспільстві, за дорученням Президента України та Міністра внутрішніх справ у лінійному відділі міліції на станції Хмельницький та підпорядкованих підрозділах Кам’янця-Подільського та Шепетівки відбулась позачергова переатестація особового складу.
До складу атестаційної комісії входили керівники Міністерства Внутрішніх справ та Управління МВС України на Південно-Західній залізниці.

Відповідно до плану атестаційної комісії, було проведено стройовий огляд. Близько ста правоохоронців вишикувались на території лінійного відділу.

Під час огляду був перевірений стан форменого одягу та зовнішній вигляд особового складу.

Далі перевірка здійснювалась щодо рівня професійної підготовки та моральних якостей працівників міліції. На кожного були складені атестаційні листи, в яких

відображались результати службової діяльності і особисті характеристики на службі.

Кожен працівник лінійного відділу особисто звітував перед комісією.

Крім того, були перевірені їхні знання за напрямками службової діяльності, щодо загальних вимог чинного законодавства та знання відомчих нормативно-правових актів.

– Працівникам, які порушують права та обов’язки громадян, створюють надзвичайні пригоди – не місце в органах внутрішніх справ, а фахівці – повинні працювати – зазначив начальник кадрового забезпечення Управління МВС України на Південно-Західній залізниці підполковник міліції В’ячеслав Губенко.

За рішенням атестаційної комісії всі працівники лінійного відділу міліції на станції Хмельницький та підпорядкованих підрозділів на станціях Кам’янець-Подільський та Шепетівка пройшли позачергову атестацію і можуть надалі продовжувати службу в органах внутрішніх справ.

Помічник начальника

ЛВ на ст. Хмельницький

із зв’язків з громадськістю

Управління МВС України

на Південно-Західній залізниці

Наталія ДумкаПереатестація особового складу міліції на Хмельниччині

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього