Віктор Коліщак вже вкотре вирішив випробувати долю у виборчих перегонах до українського парламенту. Про це свідчила поява його біг-бордів з привітаннями до Дня Незалежності, а тепер – і сюжети на «підконтрольному» йому телеканалі «33 канал» проти діючого нардепа Сергія Лабазюка

Передвиборчі війни. Віктор Коліщак почав «мочити» Сергія ЛабазюкаПередвиборчі війни. Віктор Коліщак почав «мочити» Сергія Лабазюка

Віктор Коліщак вже вкотре вирішив випробувати долю у виборчих перегонах до українського парламенту. Про це свідчила поява його біг-бордів з привітаннями до Дня Незалежності, а тепер – і сюжети на «підконтрольному» йому телеканалі «33 канал» проти діючого нардепа Сергія Лабазюка.

Віктора Коліщака у Хмельницькому часто називають «постійним кандидатом». Він кілька разів безрезультатно балотувався на посаду хмельницького міського голови. У 2012 році, будучи головою Хмельницької РДА, спробував підкорити Верховну Раду України, але програв Сергію Лабазюку. Зараз Віктор Михайлович, ймовірно, хоче взяти реванш, тому й вирішив знову балотуватися до парламенту.

Впевненість у перемозі Віктору Коліщаку додає й те, що його, найвірогідніше, підтримає президентська партія «Блок Петра Порошенка» разом з адмін ресурсом. Кажуть, що Віктор Михайлович уже їздив до свого друга Віктора Балоги, з яким колись будував партію «Єдиний центр». Домовлявся про фінансування своєї виборчої кампанії, адже власних коштів, звичайно, не вистачить.

Звісно, усе залежатиме від професійності тих команд, які працюватимуть на обох кандидатів. Але те, що на 188 виборчому окрузі буде гаряче і розгортатимуться неабиякі «баталії» – це уже майже доконаний факт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього