Кандидати традиційно стають ближчими до людей та обіцяють краще життя, як тільки-но сядуть у депутатські крісла

Передвиборча агітація - у розпаліПередвиборча агітація - у розпалі

Кандидати традиційно стають ближчими до людей та обіцяють краще життя, як тільки-но сядуть у депутатські крісла.
Зазвичай, у них слова із ділом розходяться вже після виборів. А окремі політики не виконують своїх зобов\’язань навіть під час власної кампанії.
Доленосні парламентські вибори уже на підступах. До визначного 26 жовтня – рукою подати, отож жнива кандидатських обіцянок у розпалі. У цю пору на горизонті з\’являються і ті політики, котрі віщували людям золоті гори, котрі до тепер – не видніються.

Видніються лише обіцянки і лише напередодні виборчого процесу. З останнього, це два роки тому, про Коліщака – ні слуху, ні духу. Нині, на крилах перевиборів, він знову узявся вправлятися у красномовстві. Про власну діяльність за цей час – ані пари з вуст. Про світле майбутнє і проблеми простого люду – ціла промова.
Говорили-балакали…висновки зробили. Тутешнім мешканцям вже знайома картина передвиборчої тріскотні.
Побачити призабутого кандидата пощастило не усім. Напередодні, вулиця Зарічанська зарясніла оголошеннями про зустріч Коліщака із громадою. Місця призначення – дістався, проте до людей так і не вийшов. Натомість, ті понад годину простояли на вулиці, в очікуванні розмови.
Міцний на слово лише під час передвиборчої кампанії, кандидат знову продемонстрував істинне відношення до своїх виборців. Таке собі дежавю.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.