"Перехрестя-вишиванка" - лише початок

Сьомого жовтня відбувся комунальний брифінг для журналістів щодо долі \”перехрестя-вишиванки\”"Перехрестя-вишиванка" - лише початок

Сьомого жовтня відбувся комунальний брифінг для журналістів за участю заступника міського голови Сергія Бабія.
Як і зазвичай, Сергій Віталійович поінформував представників ЗМІ про надходження за місяць коштів від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.
У вересні від цієї послуги зреалізовано 321 000 грн. , з яких 54 000 грн. – ПДВ, 168 тис. грн. надходження в міський бюджет (фонд економічно-соціального розвитку міста – 133 000 грн., загальний бюджет (18%- податок на прибуток) -35 000 грн.).
Сімнадцять тисяч гривень отримає музей-заповідник, вісім – КП «Крок-Плюс», а сімдесят чотири становлять фактичні витрати на надання послуг (зарплата працівників, податки на зарплату, амортизація, охорона, інкасація, програмні послуги, канцелярські витрати).
За отримані кошти заплановано завершити реставраційні роботи на приміщенні Ратуші, Вітряній башті, здійснити ремонт та підсвітку Вірменського колодязя, облаштувати тротуар від Сувенірного містечка до Кафедрального собору.
Планується на приміщенні Ратуші відновити і оглядовий майданчик, щоб можна було з висоти помилуватися Кам’янцем. А от автомобілістам, швидше за все, доведеться забути про площу перед Ратушою, оскільки останнім часом чимало з них використовують цей майданчик для того, щоб припаркувати своє авто, заважаючи цим перехожим. Тому міський голова дав доручення обмежити тут рух транспорту завдяки кам’яним напівсферам.
Розповів Сергій Віталійович і про долю \”перехрестя-вишиванки”. Після того як про кам’янецький шедевр заговорили на центральних каналах країни, обласне управління ДАІ зробило зауваження про те, що такі новації не відповідають законодавству про дорожню розмітку. Відтак директор Департаменту житлово-комунального господарства повинен сплатити штраф.
Однак, безпеці руху таке перехрестя не заважає, оскільки візерунок видно лише зверху, ні водії, ні перехожі його майже не помічають.
Патріотичними в Кам’янці стануть і будинки, які братимуть участь в програмі \”теплий дім”, оскільки в одному з кутків таких багатоповерхівок буде намальовано український орнамент. В патріотичному стилі облаштують і тротуар біля скверу Афганців.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.