Кам’янець-Подільська міська лікарня № 1 отримала грант в програмі уряду Японії \”Кусаноне” на переоснащення акушерської служби

Переоснащенням акушерської служби в Кам'янець-Подільському займатимуться японціПереоснащенням акушерської служби в Кам'янець-Подільському займатимуться японці

У середу, 8 жовтня, Посольство Японії в Україні провело останній офіційний прийом Тоічі Саката як повноважного представника Японії в нашій державі, оскільки каденція його перебування в Україні наближається до завершення. На запрошення посла прибув до столиці і міський голова Михайло Сімашкевич, щоб висловити слова поваги, дружби і щирої вдячності за співпрацю та підтримку Кам’янця-Подільського.
Нагадаємо, завдяки перемовинам, які проводив Михайло Сімашкевич зі стороною Японії, Кам’янець-Подільська міська лікарня № 1 отримала грант в програмі уряду Японії \”Кусаноне” на переоснащення акушерської служби.
На кошти виділені урядом цієї країни, придбано апарат УЗД преміум-класу та апарат для респіраторної підтримки новонароджених, які народилися передчасно.
Допомога інвестора нашій медицині в сьогоднішній ситуації в країні – дуже вагома підтримка для міста. Тому, було вирішено відзначити посла Японії Тоічі Саката відзнакою «За заслуги перед міською громадою» – зазначив Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього