Переселенці з Донбасу покидають Хмельниччину
Понад 500 переселенців, які з початку проведення АТО знайшли прихисток та тимчасове житло у Хмельницькій області, повернулися уже додому, на Донбас. Про це повідомила Світлана Лукомська, директор департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної адміністрації.Переселенці з Донбасу покидають Хмельниччину
Понад 500 переселенців, які з початку проведення АТО знайшли прихисток та тимчасове житло у Хмельницькій області, повернулися уже додому, на Донбас. Про це повідомила Світлана Лукомська, директор департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної адміністрації.
\”Переселенці зі Сходу, хто перебував на Хмельниччині, повертаються здебільшого на ті території, які уже звільнені та контролюються українськими військовими. Відтік переселенців від нас спостерігається уже з серпня, коли люди від’їжджали у звільнені Слов’янськ та Краматорськ. Якби не було добре у гостях, завжди хочеться повернутися додому, де залишилися рідні та друзі\”, – каже Світлана Лукомська.
За її словами, наразі суттєвого напливу переселенців зі Сходу на Хмельниччині не спостерігається. За день приїжджає до 10 осіб, здебільшого це пенсіонери чи родини із маленькими дітьми.
Зараз у Хмельницькій області проживає близько 5 тисяч переселенців зі Сходу та Криму.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення