Переважна більшість безробітних області – це сільські мешканціСприяння зайнятості жителів села на сьогодні є чи не найважливішим завданням державної служби зайнятості, адже переважна більшість безробітних – це сільські мешканці.
«Служба зайнятості – працівникам села» – на таку тему у Деражнянському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних.Сприяння зайнятості жителів села на сьогодні є чи не найважливішим завданням державної служби зайнятості, адже переважна більшість безробітних – це сільські мешканці.

«Служба зайнятості – працівникам села» – на таку тему у Деражнянському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних.

Під час семінару учасники ознайомилися із ситуацією на ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості населенню. Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ О.Яворський поінформував безробітних про новації Закону України «Про зайнятість населення». Зокрема, відмітив, що ст.30 Закону передбачає право громадян (зайнятих) і незайнятих віком старше 45 років, які мають страховий стаж не менше 15 років та професійно-технічну або вищу освіту, до досягнення ними пенсійного віку, одноразово отримати «ваучер» для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

В ході проведення заходу учасники обговорили питання розвитку самозайнятості та відкриття власної справи за рахунок отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Організовуючи такі семінари, фахівці районного центру зайнятості прагнуть активізувати шукачів роботи, підказати їм можливі виходи зі складної ситуації безробіття та допомогти фаховими консультаціями.

За матеріалами: офіційного сайту Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього