Хмельницькі перевізники будуть сигналити на підтримку ЄвромайдануУ Хмельницькому сім служб таксі та шість автоперевізників по маршрутам приєдналися до всеукраїнського страйку. Сьогодні вони проведуть акцію на підтримку Євромайдану.Хмельницькі перевізники будуть сигналити на підтримку ЄвромайдануУ Хмельницькому сім служб таксі та шість автоперевізників по маршрутам приєдналися до всеукраїнського страйку. Сьогодні вони проведуть акцію на підтримку Євромайдану.
– О 8:30 та 18:30 – у години пік – водії таксі, маршруток, автобусів та тролейбусів будуть сигналити, чим закликатимуть народ піднятися, бути активними та приєднуватися до євромайдану. Автомобілі буде чути по всьому місту, оскільки вони сигналитимуть там, де опиняться у вказаний час, – каже речник штабу національного спротиву Олексій Голеншин.

Те, що перевізники долучилися до страку, не означатиме, що громадський транспорт припинить свою роботу. Тролейбуси, маршрутки, автобуси та таксі працюватимуть у звичайному режимі. Перевізники, які долучилися до страйку, якщо у них будуть вільні місця, будуть долучені до доставки людей до Києва.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього