Перевізники Хмельниччини знову «бортують» АТО-шників. В обласній адміністрації обіцяють розібратися

Водій рейсової маршрутки в Дунаївцях виштовхав з автобусу бійця АТО. Навіть не зважаючи на те, що той мав пільговий квиток, куплений у касі автостанції. Про це повідомив у Фейсбуку прес-офіцер регіонального медіа-центру Міноборони України Андрій Агеєв.
«Сьогодні, 12 жовтня, об 11.30 на автостанції в місті Дунаївці водій рейсового мікроавтобуса «Мерседес спринтер» Гаджула Василь ( рейс № 954) відмовив військовослужбовцю, учаснику АТО з пільговим квитком на руках, в проїзді. Мотивував це тим, що у нього вже двоє таких пільговиків є, а більше двох він на свій борт не візьме» , – пише Агеєв.
За словами прес-офіцера, водій нічого не хотів навіть слухати про пільговий квиток, відіславши бійця до диспетчера автовокзалу, аби він розбирався, чому та продала йому квиток.
«Разом з тим, такі \”василі\” косо дивляться на усіх пасажирів з квитками, і набирають на автостанціях та за їх межами 70-80% пасажирів без квитків, кладучи собі в кишені чистий прибуток без сплати податків», – пише далі Андрій Агеєв.
І висуває пропозицію – провести одночасно в усіх регіонах рейд фіскалів з транспортною поліцією на кількох маршрутах обласного і міжобласного сполучення, аби розібратися, чому так відбувається та покарати винних. Якщо ж перевізників ставлять в такі «собачі» умови, пише Андрій Агеєв, то варто шукати зло в обласних управліннях-департаментах чи міністерських коридорах.
Нагадаємо, що одним із пріоритетних напрямків роботи нового голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука є якраз наведення порядку з транспортними перевезеннями в області. Заступник голови обласної адміністрації Олег Гуменний майже щотижня проводить засідання робочої групи з питань перевезень.
У розмові з кореспондентом «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» Олег Гуменний пообіцяв, що сьогоднішній факт відмови у перевезенні бійця АТО буде розглядатися на найближчій нараді з перевізниками і питання щодо перевезення АТО-шників обласна влада знову поставить дуже жорстко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього