Перевізники Кам'янця-Подільського вимагають підвищити вартість проїзду в «маршрутках» до 4 гривень
Другого березня відбулася позачергова координаційна рада перевізників, яку вони ініціювали з метою обговорення ситуації, яка склалася з ціною на дизельне паливо та газ. Подорожчання топлива, різка зміна курсу долара, що призвело до підвищення цін на автозапчастини змусили водіїв заговорити про зміну тарифу на пасажирські перевезення. Три гривні, які платять сьогодні кам’янчани за проїзд стали економічно необґрунтованими.Перевізники Кам'янця-Подільського вимагають підвищити вартість проїзду в «маршрутках» до 4 гривень
Другого березня відбулася позачергова координаційна рада перевізників, яку вони ініціювали з метою обговорення ситуації, яка склалася з ціною на дизельне паливо та газ. Подорожчання топлива, різка зміна курсу долара, що призвело до підвищення цін на автозапчастини змусили водіїв заговорити про зміну тарифу на пасажирські перевезення. Три гривні, які платять сьогодні кам’янчани за проїзд стали економічно необґрунтованими.

\”Зробивши розрахунки, не враховуючи навіть окремі статті витрат ми вийшли на суму п’ять гривень. Розуміємо, що для кожного жителя це значний удар по кишені, враховуючи ситуацію, яка відбувається наразі в країні, тому пропонуємо підвищити ціну до чотирьох гривень. Більшість перевізників сьогодні працюють в мінусі, окремі взагалі з’їжджають з маршруту” – зазначив голова спілки перевізників Кам’янця Микола Чайковський.

На тому, що ціни на пальне не залишають нічого іншого як змінити тариф, зауважив і представник шостого маршруту, який є в місті найдовшим за протяжністю: \”Лише для того, щоб заправити машину потрібно вісімсот гривень в день”.

Перевізники надали й порівняння, якою була ціна на пальне коли затверджувався тариф у розмірі три гривні та якою вона є сьогодні. Так у травні 2014 року дизпаливо коштувало 13, 45 грн., наразі – 27 гривень, газ теж здорожчав удвічі: з восьми гривень до 15, 60 грн.

Враховуючи усю ситуацію, прийнято рішення провести конкретні розрахунки та винести на засідання виконавчого комітету 12 березня проект рішення про коригування тарифу на пасажирські перевезення. Відтак, швидше за все, незабаром кам’янчани платитимуть у маршрутках чотири гривні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього