На засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було розглянуто питання щодо встановлення перевізниками автоматичних дверей у всіх маршрутних транспортних засобах
Перевізники Кам’янець-Подільського і влада знайшли компромісНа засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було розглянуто питання щодо встановлення перевізниками автоматичних дверей у всіх маршрутних транспортних засобах.
Перевізники Кам’янець-Подільського і влада знайшли компроміс
З огляду на пропозиції водіїв відкласти додаткову умову договору, укладену між перевізниками та міською владою, до “кращих часів”, себто до вирішення внутрішньодержавної кризи, виконком вирішив продовжити термін її виконання до трьох років. Відтак, у перевізників є ще два роки на виконання цієї вимоги (договір був укладений рік назад, а тому залишилось ще два роки – ГТП).

Натомість підприємці у добровільному порядку повинні перерахувати по 500 грн. на потреби АТО. Що стосується водіїв, які вже обладнали свої маршрутні таксі автоматичними дверима, то для них це не є обов’язковим.

Як міська влада зможе примусити небажаючих перерахувати пів тисячі гривень на АТО залишилось невідомим.

Залиште коментар

Також по темі

У Шепетівці в ставку здохла риба. Підозрюють цукровий комбінат, який скинув у водойму відходи

У ставку, що розташований неподалік Шепетівського цукрового заводу,