"Перлинки Поділля" успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі патріотичної пісні
Народний художній колектив України \”Перлинки Поділля\” взяв участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні \”Сурми звитяги\”, що проходив у Львові"Перлинки Поділля" успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі патріотичної пісні
Народний художній колектив України \”Перлинки Поділля\” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (керівник – Діна Ремська) взяв участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні \”Сурми звитяги\”, що проходив у Львові, у міському Палаці культури імені Гната Хоткевича. Дівчата вибороли почесне ІІ місце. Вони виконали патріотичну пісню “Йшли селом партизани” та українську народну пісню “Ой, що ж то за шум учинився”, повідомляють на сайті міської ради.
Шістнадцятий дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» проводиться за участю дітей, учнівської та студентської молоді України та української діаспори.
Фестиваль має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах і Революції Гідності.
До участі у фестивалі запрошувались творчі колективи та окремі виконавці, не старші 25 років. Оцінювало композиції вимогливе журі, у складі якого – провідні митці Львова.
Першого грудня наші “Перлинки” матимуть чудову нагоду взяти участь у святковому гала-концерті лауреатів та гостей фестивалю, який відбудеться на одній з найкращих сцен Львова – у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, де також відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього