Перші порушення голосування на Хмельниччині
На багатьох дільницях Хмельницького відзначають присутність журналістів від газети «Подільська хроніка», хоча останнім часом видання фактично було бездіяльнимПерші порушення голосування на Хмельниччині
Більшість дільниць у Хмельницькому розпочали роботу вчасно, лише деякі із невеликим запізненням – на 5–10 хвилин. Наприклад, дільниця у театрі Старицького розпочала своє ранкове засідання о 7:35, оскільки чекали ще члена ДВК, яка спізнювалась. Для голосування ця дільниця відкрилась о 8:10.

На дільниці № 681450, що по вул. Мирного, 27/1, відбувся конфлікт. Виявилося, що виборець, який прийшов голосувати, включений до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування. Чоловік обурився, переконував, що він не писав ніякої заяви ніякої, і наполягав, що хоче проголосувати на дільниці. Члени комісії після тривалої дискусії вирішили дозволити виборцю проголосувати і кинути бюлетень у переносну скриньку.

Спостерігачі ОПОРИ на багатьох дільницях Хмельницького відзначають присутність журналістів від газети «Подільська хроніка», хоча останнім часом видання фактично було бездіяльним. Деякі із них не могли навіть назвати ЗМІ, яке представляють, просто давали посвідчення, щоб спостерігачі прочитали самі. На посвідченнях журналістів «Подільської хроніки» відсутній номер.

На дільниці № 681429, що по вул. Рибалка, 19, чоловік проголосував біля столу виборчої комісії. Незважаючи на спроби членів ДВК перешкодити йому, він таки кинув бюлетень до скриньки і залишив дільницю.

Як відзначають спостерігачі ОПОРИ, станом на 10:00 явка хмельничан коливається від 2 до 5 % на різних дільницях міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього