Олександр Супрунюк має намір ділитися з нетішинцями найголовнішими міськими новинами раз у місяць, але зовсім «не для галочки», а з розрахунком на зворотній зв’язок.
Перша прес-конференція Олександра СупрунюкаОлександр Супрунюк має намір ділитися з нетішинцями найголовнішими міськими новинами раз у місяць, але зовсім «не для галочки», а з розрахунком на зворотній зв’язок. Для цього щосуботи до послуг жителів міста буде спеціальний намет, де можна буде залишити побажання, пропозицію, поділитися враженнями, опустивши інфо до скриньки чи погодитись на запис відеопропозиції тощо.
Перша прес-конференція Олександра Супрунюка

Початок зустрічі дещо здивував – редакторам, кореспондентам друкованих та телевізійних ЗМІ були продемонстровані ескізи, що каскадом панно, виконаних у національному стилі, будуть невдовзі нанесені місцевими художниками на одну зі стін Торгового центру. Ні для кого не секрет, що нині жовто-блакитна, історично вмотивована, кольороманія успішно «крокує» населеними пунктами України. Нетішин теж потроху розмальовується. Найновіше – сірі стовпи біля адмінбудівлі виконавчого комітету міської ради отримали двоколірні фарбовані стрічки – синю над жовтою.
Як відзначив міський голова, подібні втілення не потребують коштів із бюджету міста, бо вони – суто на волонтерській основі.

Є й інші задуми – започаткувати музей під відкритим небом, куди, можливо, вдасться доставити хоча б шматочок автобуса, що служив до пори до часу на Майдані під час відомих зимових подій за штаб для нетішинців та 38 сотні. А біля фонтану, може, з’явиться парк закоханих…
Після лірично-патріотичної п’ятихвилинки Олександр Супрунюк перейшов до інформації більш важливої. «Входимо в курс справи та розбираємо завали, налагоджуємо подальшу співпрацю з Хмельницькою ХАЕС. До речі, вдячні її керівникам – Миколі Панащенку, Альвіні Шестак, Олегу Рахлінському – за виважений мудрий підхід упродовж останніх років до вирішення проблем міста, зокрема проблем ЖКО. Є надія, що завдяки дольовій фінансовій участі ХАЕС вдасться втілити в життя проект, пов’язаний з освітленням дороги від атомної електростанції до знаку «Нетішин».
Мер також відзначив, що співпраця з депутатським корпусом також відбувається без конфронтації – «третя сесія пройшла спокійно. Спірні питання знімаємо і відправляємо на доопрацювання». Щоправда, як зазначив мер, тривають судові тяжби – наслідки донедавніх протистоянь у місті. Блокування рахунків виконавчого комітету міської ради – результат невиплачених боргів. Щодо кадрових питань – Олександр Супрунюк запевнив: «політичних кадрових призначень не буде», а от із саботажем роботи, що йде від комунальних підприємств, доводиться боротися. Міський голова висловив переконання, що під час подальшого вибору керівників підприємств чи організацій «будемо вибирати ідеї, а не людей – на конкурсній основі, за допомогою громадських слухань. І так стосовно усіх найбільш значимих питань – земельних, генплану забудови міста тощо».
Торкнувся Олександр Супрунюк й інших суспільно-важливих тем – пасажирських перевезень, переселенців зі Сходу, котрих на сьогодні в Нетішині зареєстровано близько сорока. «Намагаємось розселити їх по готелях, а також відправити (за домовленістю) на села Славутського району. Будемо сподіватися, що війна невдовзі завершиться, відновиться житловий фонд і промисловість. А наразі я особисто проявив ініціативу – звернувся до підприємців Сходу з пропозицією продовжити розвиток свого бізнесу у Нетішині. Є вже перші відгуки та реальні пропозиції. Якщо ми зможемо надати готові промислові площі, деякі підприємці готові продовжити свій бізнес у нашому місті. Є запити на цех по виготовленню меблів, на цех із металообробки…».

Цікавилися журналісти й «нашими», нетішинськими, військовими, що перебувають неподалік Донецька.
Ще неодноразово підіймалася тема діяльності комунальних підприємств, а також інші як функціонування пляжу, недобросовісне підприємництво, вирішення житлових проблем, створення будинкових комітетів, співпраця з обласним керівництвом, освоєння «субвенційних» коштів, різноманітні ініціативи, що йдуть від активістів Нетішина, зокрема молоді.
Загалом, міський голова велику надію покладає на допомогу громадськості, на її контроль за всіма важливими процесами, що відбуваються в місті.
На завершення зустрічі Олександр Супрунюк повідомив, що в поміч підприємцям нещодавно утворена економічна рада при Нетішинському міському голові як дорадчий орган, але з функціями громадської експертизи.

Богдан Фединчук,
спеціаліст відділу з організаційних питань,
зв’язків з ГО та ЗМІ апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього