Перший в Україні мобільний шпиталь презентували в Хмельницькому
Медична допомога від аграріїв – операційна на колесахПерший в Україні мобільний шпиталь презентували в Хмельницькому
Перший мобільний шпиталь, оснащений за стандартами НАТО, вирушив на передову. 30 відсотків поранених бійців в зоні АТО помирають через ненадання вчасної медичної допомоги. За допомогою проекту, який розроблений Всеукраїнською радою захисту прав та безпеки пацієнтів, таких великих втрат можна буде уникнути. До реалізації проекту долучилися небайдужі українці, серед яких – аграрна корпорація «Сварог Вест Груп» та Благодійний фонд «Зміцнення громад».

За час війни на сході загинуло близько двох тисяч військовослужбовців, більше трьох тисяч отримали поранення. Така велика цифра загиблих пояснюється тим, що велике число бійців просто не довозять до шпиталів, тому як вони знаходяться далеко від лінії фронту. Так звана «золота година», протягом якої можливо врятувати життя бійця. перетворюються на довгі небезпечні подорожі під залпами градів та вибухами мін. Повітряний транспорт швидший, але й він стає легкою здобиччю противника.
Мобільний шпиталь можливо розгорнути за декілька десятків кілометрів від безпосередніх бойових сутичок. Від часу приїзду на місце дислокації та до прийому поранених уся процедура займає декілька хвилин. Мобільна бригада оснащена всім необхідним – операційною на базі автомобіля та палатами НАТівського зразка.
Кошти для цього проекту корпорація «Сварог Вест Груп» та благодійний фонд «Зміцнення громад» знайшла просто: колектив компанії прийняв рішення відмовитись від організації новорічних святкувань та направити кошти на потреби Українській армії. За ці гроші вдалось докупити усе необхідне, щоб повністю укомплектувати транспорт мобільного шпиталю.
Військових лікарів в нашій державі катастрофічно не вистачає, тому в шпиталь на колесах входять медики-добровольці. Але із добровольцями вистачає проблем – тепер юридичних.
В планах проекту створення трьох таких мобільних шпиталів. Перший караван медиків, в якому є декілька добровольців із Хмельниччини, вже сьогодні вирушив на схід країни. Життя людини неоціненне, особливо, якщо ця людина захищає рідну землю від загарбників та агресорів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього