Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко зустрівся з  воїнами-інтернаціоналістами«Сьогодні, у 25-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу» – звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко до воїнів-інтернаціоналістів.«Сьогодні, у 25-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу» – звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко до воїнів-інтернаціоналістів.

Зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав, організована обласною державною адміністрацією, дала можливість зустрітися старим друзям, бойовим товаришам, які не зі слів знають що таке – стояти пліч-опліч до останньої кулі. У кожного зараз своє життя, проте той період, який вони пройшли разом назавжди закарбувався у пам’яті кожного. І саме на таких зустрічах учасники воєн піддаються найщирішим емоціям, згадують важкі умови бойових дій, діляться реаліями свого сучасного життя.

2014 рік оголошено Президентом України Роком учасників бойових дій на території інших держав. Це рішення Віктор Янукович ухвалив на підтримку ініціативи ветеранської громадськості з числа учасників бойових дій на території інших держав, яких в Україні сьогодні проживає близько 270 тисяч оcіб. «Підписання Главою держави акта про оголошення в Україні 2014 Роком учасників бойових дій на території інших держав свідчить про значну увагу Президента до вирішення проблем учасників локальних війн і військових конфліктів, насамперед, до ветеранів-афганців» – констатував Вадим Гаврішко.

На останок посадовець на виконання розпорядження голови облдержадміністрації Василя Ядухи вручив афганцям грамоти та подяки обласної державної адміністрації разом і подарунками.

О.Штойко

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього